Laureaci I edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2000/2001
Administrator , Wyświetleń: 4095
Laureaci I Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2000/2001.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 29.09.2000r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz oraz Uchwały Nr 51/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 04.10.2000r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2000/2001 (od 1.09.2000r. do 30.06.2001r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:>

1. Agnieszka Bułajew, mieszkanka gminy Św. Katarzyna, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu,
  2. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu,
  3. Mateusz Krawczyk, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu,
  4. Anna Łach, mieszkanka gminy Czernica, uczennica IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu,
  5. Marta Piotrowska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica XIII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu,
  6. Barbara Rząca, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ekonomicznego Nr 1 we Wrocławiu,

w kategorii stypendia sportowe:

1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu