Powiat Wrocławski -

Laureaci II edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002
Administrator , Wyświetleń: 4236
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Laureaci II Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2001/2002.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 5.09.2001r. na podstawie Uchwały Nr XI/23/2000 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.04.2000r. w sprawie regulaminu za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich, Uchwały Nr 50/2000 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 26.09.2000r. w sprawie ustalenia składu Komisji Stypendialnej Rady Powiatu Wrocławskiego oraz Uchwały Nr 48/2001 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 11.09.2001r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół średnich na rok szkolny 2001/2002 (od 1.09.2001r. do 30.06.2002r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Wojciech Magnucki, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sobótce

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Hanna Dudek, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Michał Kordy, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Wojciech Bąkowski, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń XXIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  2. Maciej Bodnar, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie we Wrocławiu
  3. Izabela Cichocka, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  4. Artur Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektrycznego przy Zespole Szkół Łączności we Wrocławiu
  5. Maciej Dudek, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół Elektronicznych we Wrocławiu
  6. Michał Kogut, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń IVLiceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu
  7. Konrad Romańczuk, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu
Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się