Powiat Wrocławski -

Laureaci VII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007
Administrator , Wyświetleń: 3911
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2006/2007.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 21.08.2006r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 74/2006 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 22.08.2006r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2006/2007 (od 1.09.2006 r. do 30.06.2007 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Jakub Kujawski, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  2. Mateusz Osiński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  3. Magdalena Wojtków, mieszkanka gminy Czernica, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IX we Wrocławiu
  4. Ewelina Rudnicka, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Kamila Kotwica, mieszkanka gminy Żórawina, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  3. Monika Cichoń, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  4. Klaudia Rogalska, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach
  5. Michał Czeszun, mieszkaniec gminy Św.Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Paweł Minta, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  3. Anna Froniewska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr IV we Wrocławiu
  4. Patrycja Szafran, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Profilowanego Nr X w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się