Powiat Wrocławski -

Laureaci VIII edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2007/2008
Administrator , Wyświetleń: 3953
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci VIII Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2007/2008.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 14.08.2007r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w rówżnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 57/2007 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 20.08.2007 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypedniów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała 15 Stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2007/2008 (od 1.09.2007 r. do 30.06.2008 r.) następującym uczniom zamieszkałym na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Michał Białek, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXIV we Wrocławiu
  2. Krystian Dworczak, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  3. Paweł Roznerski, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr VII we Wrocławiu
  4. Dawid Szczepański, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Technikum w Powiatowym Zespole Szkół Nr 1 w Krzyżowicach

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  2. Paulina Okaj, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr II we Wrocławiu
  3. Paweł Drabato, mieszkaniec gminy Św. Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  4. Dawid Wylegała, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdnicy
  5. Dorota Ilków-Gołąb, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Zespołu Szkół Nr 22 we Wrocławiu
  6. Paweł Poślad, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XXII we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Paweł Jurkiewicz, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIII we Wrocławiu
  2. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  3. Marlena Stawarz, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  4. Dominika Szywała, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  5. Klaudia Mierzwa, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Uroczystość wręczenia stypedniów Rady Powiatu Wrocławskiego odbyła się 25 września 2007 r. w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Oprócz grona stypendystów, ich rodziców, opiekunów naukowych, artystycznych i sportowych, a także Władz Powiatu Wrocławskiego, ceremonię uświetnili swoją obecnością: Wicewojewoda Dolnośląski - Roman Kulczycki, Dolnośląska Kurator Oświaty - Beata Pawłowicz oraz Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Wrocławskiego, z których pochodzili laureaci programu.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się