Powiat Wrocławski -

Laureaci IX edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2008/2009
Administrator , Wyświetleń: 4182
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Laureaci IX Edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2008/2009.

Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 8.08.2008 r. na podstawie Uchwały Nr XVIII/112/04 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 29.04.2004r. w sprawie zasad przyznawania stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Uchwały Nr 79/08 Zarządu Powiatu Wrocławskiego z dnia 12.08.2008 r. w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyznała 19 Stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2008/2009 (od 1.09.2008 r. do 30.06.2009 r.).

Stypendia otrzymalinastępujący uczniowie zamieszkali na terenie Powiatu Wrocławskiego:

w kategorii stypendia naukowe:

  1. Filip Chudy, mieszkaniec gminy Długołęka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV we Wrocławiu
  2. Bartłomiej Surma, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  3. Małgorzata Komarnicka, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu
  4. Maciej Dudziec, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum ogólnokształcącego nr III we Wrocławiu
  5. Michał Szczęśniak, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr VIII we Wrocławiu
  6. Dorota Anna Krzesłowska, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  7. Katarzyna Marta Łuc, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr III we Wrocławiu
  8. Marcin Jakub Doliński, mieszkaniec gminy Czernica, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr III we Wrocławiu
  9. Jan Łowiński, mieszkaniec gminy Kobierzyce, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr III we Wrocławiu

w kategorii stypendia sportowe:

  1. Michał Kaczmarczyk, mieszkaniec gminy Święta Katarzyna, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr IV we Wrocławiu
  2. Jan Kupisz, mieszkaniec gminy Sobótka, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr IV we Wrocławiu
  3. Sławomir Kasprzak, mieszkaniec gminy Kąty Wrocławskie, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr II we Wrocławiu
  4. Daniel Kurzej, mieszkaniec gminy Mietków, uczeń Technikum Ekonomicznego we Wrocławiu
  5. Paulina Okaj, mieszkanka gminy Długołęka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr XXII we Wrocławiu
  6. Emilia Angelika Goldwasser, mieszkanka gminy Sobótka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Świdnicy
  7. Tomasz Pulsakowski, mieszkaniec gminy Żórawina, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr XV we Wrocławiu

w kategorii stypendia artystyczne:

  1. Aleksadnra Krzyżańska, mieszkanka gminy Kąty Wrocławskie, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  2. Marlena Stawarz, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu
  3. Agnieszka Surma, mieszkanka gminy Kobierzyce, uczennica Liceum Ogólnokształcącego Nr III we Wrocławiu

Uroczystość wręczenia stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego odbyła się 3 września 2008 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Oprócz grona stypendystów, ich rodziców, opiekunów naukowych, artystycznych i sportowych, a także Władz Powiatu Wrocławskiego, ceremonię uświetnili swoją obecnością: z ramienia Prezydenta Wrocławia – Dominik Golema, Dolnośląska Kurator Oświaty - Beata Pawłowicz oraz Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Wrocławskiego, z których pochodzili laureaci programu.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się