Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Osób Głuchoniemych z Powiatu Borken – 16.05.2009
Administrator , Wyświetleń: 4379

16 maja w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu odbyło się spotkanie z mieszkańcami Powiatu Borken reprezentującymi Stowarzyszenie Osób Głuchoniemych. Licznie przybyłych gości z Niemiec przywitał Sekretarz Powiatu, Paweł Wardęga, który przedstawił powiat i należące do niego gminy, a także pochwalił się dotychczasowymi sukcesami współpracy Powiatu Wrocławskiego z Powiatem Borken.

W trakcie swojego pobytu w Polsce delegacja niemiecka miała również okazję zwiedzić wybrane miejsca w Powiecie Wrocławskim. W programie wycieczki znalazły się m in. Bielany Wrocławskie, będące wizytówką gospodarczą powiatu oraz pełen uroku i tajemnic zabytkowy pałac w Krobielowicach.