Laureaci XVI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego w roku szkolnym 2015/2016
Aleksandra Podgórska, Wyświetleń: 2415

Program Stypendialny Rady Powiatu Wrocławskiego skierowany jest do szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz absolwentów gimnazjów zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego, którzy w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w szkołach ponadgimnazjalnych.

Działając na podstawie Uchwały Nr XVI/150/13 Rady Powiatu Wrocławskiego z dnia 13 marca 2013 r. w sprawie Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Komisja Stypendialna Rady Powiatu Wrocławskiego  w dniu 28 sierpnia 2015 r. pozytywnie zaopiniowała 28 wniosków stypendialnych. W dniu 4 września 2015 r. Zarząd Powiatu Wrocławskiego Uchwałą Nr 114/2015 w sprawie ustalenia wysokości i ilości stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz listy stypendystów, przyznał  28 Stypendiów Rady Powiatu Wrocławskiego w 3 kategoriach: 12 naukowych, 2 artystyczne oraz 14 sportowych na okres 10 miesięcy w roku szkolnym 2015/2016.