O turystyce w starostwie
Administrator , Wyświetleń: 4160

10 maja odbyło się trzecie już spotkanie warsztatowe zorganizowane w ramach projektu pn. „Forum turystyki Powiatu Wrocławskiego". W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele gmin, powiatu i lokalnych grup działania.

Tym razem uczestnicy projektu spotkali się w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu. Podczas warsztatów dyskutowano o markowych elementach oferty turystycznej gmin Powiatu Wrocławskiego. Na podstawie wcześniej opracowanych materiałów uwzględniających wybrane produkty turystyczne uczestnicy spotkania dokonali również analizy SWOT potencjału turystycznego Powiatu Wrocławskiego. Kolejne, ostatnie spotkanie w ramach projektu zaplanowano na czerwiec br. Tematem przewodnim spotkania będzie promocja produktów turystycznych. Efekty pracy uczestników projektu zostaną przedstawione na specjalnej konferencji organizowanej w dniu 20 czerwca w siedzibie wrocławskiego starostwa.