W dniu 2 września 2019 r. w szkołach i placówkach oświatowych uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2019/2020.
10 / 09 / 2019, , Wyświetleń: 1336

Z tej okazji Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Agnieszką Kosztyło-Pałys tradycyjnie wzięli udział w uroczystościach rozpoczynających rok szkolny tym razem na zaproszenie Ewy Piotrowskiej Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich oraz Barbary Kosińskiej Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach.

Uroczystemu rozpoczęciu roku w szkołach towarzyszyły nie tylko życzenia, ale również zapowiedź wielu atrakcyjnych dodatkowych zajęć wynikających
z rozpoczynających się kolejnych projektów pozyskanych na rzecz szkół z dofinansowaniem ze środków unijnych, które to zapowiedzi zainteresowały nie tylko dzieci, ale również rodziców.

Nowy rok szkolny zapowiada się interesująco i pracowicie.

Dlatego wszystkim Pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia wytrwałości i satysfakcji z pracy, a Uczniom aby czas spędzony w szkole był dla nich drogą do rozwoju pasji  i zainteresowań, zdobywania wiedzy i umiejętności w otoczeniu nowych przyjaciół. Pamiętając o wkładzie Rodziców w sukcesy uczniów, a tym samy szkół, życzymy radości
i dumy z nowych osiągnięć dzieci
.

rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.