Powiat Wrocławski -

"Europa dla obywateli” - środki unijne dla organizacji pozarządowych .
23 / 07 / 2019, , Wyświetleń: 443
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

W imieniu Polskiego Punkt Kontaktowego działajacego w strukturze Instytutu Adama Mickiewicza,  przypominamy o trwającym naborze wniosków do Programu „Europa dla obywateli”.

„Europa dla obywateli” to program Unii Europejskiej wspierający samorządy, organizacje pozarządowe, a także inne organizacje i instytucje nienastawione na zysk, działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego  i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Wnioski należy składać do dnia 2 września 2019 r., do godziny 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli,  można złożyć wnioski na projekty w ramach działań:


Lista wszystkich ogłoszonych konkursów wniosków znajduje się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego, która zarządza programem „Europa dla obywateli”.

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/  

W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu,
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

Al. Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa
tel. +48 22 447 61 16
tel. +48 22 447 61 74

www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się