VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO”
26 / 08 / 2019, , Wyświetleń: 996

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami na terenie powiatu wrocławskiego do udziału w VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej.

Konkurs został ogłoszony przez członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Pana Marcina Krzyżanowskiego.

Jak co roku, celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych organizacji pozarządowych z terenu Dolnego Śląska, działających w różnych obszarach. W tym roku będą to dwa obszary – (nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach).

Pierwsza kategoria: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz druga kategoria: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO” przebiegać będzie zgodnie z następującym harmonogramem:

• 12.08.2019 r. – ogłoszenie VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”,
  • 12.08–13.09.2019 r. – termin przyjmowania zgłoszeń (decyduje data wpływu do UMWD),
  • II połowa września 2019 r. – obrady Kapituły Konkursowej,
  • październik - I połowa grudnia 2019 r. – uroczysta Gala z ogłoszeniem wyników i przyznaniem tytułu „zDolne NGO”.

Osobą wskazaną do kontaktu w sprawach związanych z VIII Edycją Konkursu „zDolne NGO” jest:
Sławomir Wójcik
tel. nr 71/ 770 40 76
mail: slawomir.wojcik@dolnyslask.pl

Stypendia Rady Powiatu Wrocławskiego na rok szkolny 2019/2020 zostały przyznane![obrazek]
11 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 396