Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
04 / 12 / 2019, , Wyświetleń: 187

W dniach 28 – 29.11.2019 odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz zaproszonych gości. Starosta Powiatu Wrocławskie – Roman Potocki uroczyście przywitał wszystkich zgromadzonych i tym samym otworzył seminarium. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele służb, które czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. W pierwszej części sympozjum głos zabrali: Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego DUZ, Powiatowy Inspektor Weterynarii, Powiatowy Inspektor Sanitarny, Komendant Miejski Policji we Wrocławiu, Komendant Miejski PSP we Wrocławiu i Komendant Straży Granicznej. Następnie zaopiniowano projekt budżet w zakresie bezpieczeństwa na rok 2020. Kolejnym punktem posiedzenia były wystąpienia włodarzy gmin Powiatu Wrocławskiego.
W kwestiach związanych z bezpieczeństwem wypowiedzieli się również Dyrektor Państwowej Inspekcji Pracy, Kierownik Wydziału Zarządzania Kryzysowego oraz dyrektorzy poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego. Obrady podsumował Roman Potocki, dziękując wszystkim zgromadzonym za aktywny udział w posiedzeniu oraz zapewniając, że mieszkańcy Powiatu Wrocławskiego mogą czuć się bezpiecznie.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

OTWARTY KONKURS OFERT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH NA 2020 r. - KULTURA I SZTUKA[obrazek]
13 / 12 / 2019, , Wyświetleń: 63
OTWARTE KONKURSY OFERT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH NA 2020 r. - SPORT[obrazek]