11 listopada 2019 - KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
07 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 159

W najbliższy poniedziałek 11 listopada 2019 r. odbędzie się pierwszy z koncertów w ramach projektu „Spotkania z Polską Pieśnią Patriotyczną”. Organizatorem projektu jest Fundacja ATENA.

Pierwszy z koncertów swą datą zbiegnie się ze 101 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Będzie więc doskonałą okazją do należytego uczczenia tego ważnego wydarzenia.

Doświadczenie Fundacji zagwarantuje doskonałą integrację uczestników – przedstawicieli wszystkich pokoleń, wprowadzając ich równocześnie w nastrój  silnego poczucia przynależności do narodu polskiego. Koncerty będą także okazją do poznania historii Polski, poprzez historię pieśni i piosenek opowiadających historie ludzi poświęcających swoje życie dla wolności narodu.

Najbliższy koncert odbędzie się 11 listopada 2019 r. o godz. 13:00 w sali świetlicowej w Domasławiu.

Udział w koncercie jest bezpłatny.

W imieniu organizatora SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Wrocławskiego
w ramach zadań publicznych z zakresu kultury i sztuki.

Urząd będzie nieczynny w piątek 27 grudnia br.[obrazek]
19 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 381
IX ŚLĘŻAŃSKIE MISTRZOSTWA JUDO DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU WROCŁAWSKIEGO[obrazek]
15 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 80