POSIEDZENIE KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU
25 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 227

W dniu 24.10.2019 r. w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Członków komisji przywitał Starosta Powiatu Wrocławskiego – Roman Potocki.

Kwestie bezpieczeństwa na dzikich kąpieliskach omówili w zastępstwie Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Sławomir Wołk – Naczelnik Wydziału Prewencji i patrolowego KMP we Wrocławiu oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu – st. bryg. Piotr Znamirowski. Temat sytuacji zwiększającej się liczby cudzoziemców mieszkających na terenie powiatu przedstawili ppłk SG Artur Maliński oraz Marzena Horbaczewska – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Komisja pochyliła się również nad kwestią uruchomienia procedury wzywania koronera. Zaplanowano też kolejne posiedzenie.

Komisja bezpieczeństwa

Urząd będzie nieczynny w piątek 27 grudnia br.[obrazek]
19 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 381
IX ŚLĘŻAŃSKIE MISTRZOSTWA JUDO DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU WROCŁAWSKIEGO[obrazek]