75. Rocznica Powstania Warszawskiego
01 / 08 / 2019, , Wyświetleń: 460

Informuje się, że w dniu 1 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00

Zgodnie z Zarządzeniem nr 306 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2019 r. w dniu 1 sierpnia 2019 r. na obszarze Powiatu Wrocławskiego oraz Województwa Dolnośląskiego zostanie przeprowadzony trening zgrywający Systemu Wczesnego Ostrzegania i Alarmowania Ludności. W czasie treningu o godzinie 17.00 nadany zostanie przez syreny Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego jak i Obrony Cywilnej 3 minutowy modulowany sygnał o treści „Ogłoszenie alarmu” .

Nadany sygnał  będzie okazją do upamiętnienia  75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zachęcamy mieszkańców naszego powiatu do wyrażenia swojej solidarności i oddania hołdu powstańcom poprzez wywieszenie flagi narodowej lub zatrzymanie się na dźwięk syren.

Odbiór drogi powiatowej w Wojnowicach (gmina Czernica)[obrazek]
09 / 12 / 2019, , Wyświetleń: 98