Inauguracja Podglądań Filmowych na Plaży 2019
08 / 07 / 2019, , Wyświetleń: 246

Pierwszy pokaz „Podglądań Filmowych na Plaży” odbył się 5 lipca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

To był udany wieczór! Dziękujemy naszym gościom, że razem z nami zainaugurowaliście otwarcie Podglądań Filmowych tego lata. Dziękujemy organizatorom i wszystkim, dzięki którym ta inicjatywa mogła się wydarzyć!

Romanowi Potockiemu - Staroście Powiatu Wrocławskiego i Bartoszowi Huzarskiemu- Radnemu Powiatu Wrocławskiego, którzy odwiedzili nas osobiście, Powiatowi Wrocławskiemu, Hubertowi Kurdzielowi - Dyrektorowi OSWiRPW, Fundacji Monaliza Turbo, Kindze Myślickiej i Beach Bar ZALEV Mietkowski.

Zadanie jest realizowane przez Fundację Monaliza Turbo przy wsparciu finansowym środków Powiatu Wrocławskiego, w ramach dotacji z zakresu kultury i sztuki.

Zapraszamy na kolejny seans 12 lipca!

Inauguracja Podglądań Filmowych na Plaży