TRIATHLON MIETKÓW 2019 JUŻ ZA NAMI
12 / 06 / 2019, , Wyświetleń: 284

Podczas dwóch dni sportowych zmagań w słoneczny i upalny weekend w dniach 8-9 czerwca br. przy terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie nad Zalewem Mietkowskim odbyły się Triathlon Mietków i Triathlonowa Sztafeta Firmowa.

Zwycięzcom Triathlonu nagrody wręczył Roman Potocki Starosta Powiatu Wrocławskiego.

Triathlon to dyscyplina olimpijska, polegająca na rywalizacji czasowej i wytrzymałościowej w trzech dyscyplinach: pływaniu, kolarstwie i bieganiu. W triathlonie zwycięża zawodnik, który ma najlepszy czas i właśnie dlatego kluczowe znaczenie ma tempo poruszania się w wodzie, na rowerze oraz w biegu, ale również umiejętność szybkiej zmiany rodzaju aktywności i szybkiej zmiany stroju. Przygotowania do Triathlonu to tytaniczna wielomiesięczna praca.

Projekt „Triathlon Mietków” został zrealizowany przez FUNDACJĘ PRO SPORT PRO LIFE z Wrocławia przy wsparciu finansowym ze środków Powiatu Wrocławskiego w zakresie kultury fizycznej.

JESZCZE RAZ OGROMNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W TRIATHLONIE MIETKÓW W 2019 ROKU!

Triathlon Mietków