„Śpiewanie nad wodą” w dniach 18-19 maja 2019 r. na terenie OSWiRPW w Borzygniewie
15 / 05 / 2019, , Wyświetleń: 305

Już w najbliższy weekend zapraszamy do wzięcia udziału w dwudniowej imprezie „XXIV Śpiewanie nad wodą”, która zostanie przeprowadzona w ramach Dolnośląskiego Święta Folkloru w dniach 18-19 maja 2019 r. na terenie Ośrodka Spotrów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Projekt realizowany jest przez Fundację Monaliza Turbo przy wsparciu finansowym środków Powiatu Wrocławskiego.

Celem projektu jest promocja i kultywowanie tradycji ludowych oraz zachowanie dziedzictwa kulturowego obszarów wiejskich.

W trakcie Festiwalu oprócz występów wielu zespołów ludowych z całego kraju odbędą się także konkursy m.in. na najciekawszy strój ludowy, warsztaty ludowe, animacje, zabawy na plaży oraz próba pobicia rekordu w jednoczesnym śpiewaniu „Wiła Wianki”.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

W razie pytań kontakt do Organizatora:

tel. 737-988-685

tel. 604-790-723