„Mini Bitwa Bramkarska – najlepszy bramkarz Powiatu Wrocławskiego” - 19 maja 2019 r. w Siechnicach
10 / 05 / 2019, , Wyświetleń: 141

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Mini Bitwa Bramkarska – najlepszy bramkarz Powiatu Wrocławskiego” realizowanym przez Akademię Bramkarską Total Goalkeeping przy wsparciu środków finansowych Powiatu Wrocławskiego.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 19 maja 2019 r. na stadionie OSIR w Siechnicach ul. Świerczewskiego 40.

Mini Bitwa Bramkarska organizowana jest w Siechnicach już po raz trzeci. Rozgrywki polegają na rywalizacji zawodników w pojedynkach „jeden na jednego” w pięciu kategoriach wiekowych dla roczników 2000 - 2011.

Celem projektu jest przede wszystkim wyłonienie najlepszych bramkarzy i bramkarek w danych kategoriach wiekowych w powiecie wrocławskim ale również popularyzacja gry w piłkę nożną na pozycji bramkarza oraz umożliwienie rodzinnego spędzenia czasu w aktywny sposób.

START o godz. 1300

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie organizatora:

UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY

ZAPRASZAMY!