Powiat Wrocławski -

Targi Pracy 2019
09 / 05 / 2019, , Wyświetleń: 237
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu oraz Zachodniej Izby Gospodarczej -Pracodawcy i Przedsiębiorcy zapraszamy do udziału w Targach Pracy, organizowanych na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w dniu 7 czerwca 2019 r. w godz. 9.00 -14.00 przy ul. Glinianej 20-22. Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi adresowane są do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy na terenie Powiatu Wrocławskiego. Różnorodna oferta skierowana jest do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w PUP, a także do wszystkich zainteresowanych znalezieniem bądź zmianą pracy. Zaprezentowana zostanie oferta dla osób w każdym wieku, o różnym poziomie wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Celem Targów Pracy jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu pracodawców z poszukującymi zatrudnienia oraz promowanie aktywnej postawy na rynku pracy.

Zaprezentowane zostaną także oferty pracy będące w bazie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu oraz oferty pracy za granicą, realizowane za pośrednictwem Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy (EURES).

Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie. Zgłoszenia udziału pracodawców przyjmowane są do dnia 24 maja br.

Wszelkie pytania w  sprawach  organizacyjnych  proszę kierować do osoby odpowiedzialnej za organizację Targów: Maciej Sałdacz, tel. 071-77 01 736, maciej.saldacz@pup-wroclaw.pl

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
W piątek 16 sierpnia darmowe porady prawne w Starostwie![obrazek]
05 / 08 / 2019, , Wyświetleń: 138