Wybierz nowoczesne, atrakcyjne kierunki w Szkole Branżowej!! Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 oraz LG Chem zapraszają
15 / 04 / 2019, , Wyświetleń: 184

Jesteś tegorocznym absolwentem gimnazjum lub 8-letniej szkoły podstawowej? Indywidualistą, który nie chce podążać wytyczonymi ścieżkami edukacyjnymi?

A może jeszcze nie wiesz, jaką szkołę wybrać? Wahasz się nad wyborem kierunku?

Wybór odpowiedniego kierunku kształcenia zawodowego to pierwszy krok w dorosłe życie. Od podjętej przez Ciebie decyzji zależy w dużej mierze Twoja przyszłość na gruncie zawodowym.

Ale nie martw się!  – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Dlatego w tym roku absolutna nowość w naszej szkole do Twojej dyspozycji – nowoczesna szkoła branżowa I stopnia, a w niej zawody przyszłości –

elektromechanik i automatyk

których możesz sie nauczyć odbywając praktyczną zauke zawodu w firmie LG - u lidera branży producentów baterii do aut elektrycznych!

Co zyskujesz?

Kształcąc się na nowych kierunkach masz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień podczas specjalistycznych szkoleń proponowanych przez LG Chem Energy Sp. z o.o. W nowym roku szkolnym i kolejnych latach, otrzymasz możliwość poznania nowoczesnych technologii, a w ramach współpracy także płatnych zajęć praktycznych i staży z zapewnionym bezpłatnym dojazdem, a może nawet stypendium przeznaczonym dla najlepszych :-)

Nauka nowych zawodów będzie się odbywała na zasadach kształcenia dualnego tzn. przedmioty ogólnokształcące oraz teoretyczne przedmioty zawodowe organizowane będą w klasie wielozawodowej w Branżowej Szkole I Stopnia wchodzącej w skład Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach koło Wrocławia, natomiast praktyczna nauka zawodu będzie się odbywała w LG Chem.

Postaw na szkołę w Krzyżowicach. Znajdziesz tu wiele ciekawych kierunków których unikatowy charakter pozwoli Tobie na dalszy rozwój i zdobycie prestiżowego wykształcenia oraz cennych umiejętności.

Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronach

www.pzs-krzyzowice.wroc.pl

lgchemszkola.pl

oraz pod numerami telefonów