Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2018 r!
08 / 11 / 2018, , Wyświetleń: 385

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne tylko do 18 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

Do zgłaszania inicjatyw zaprasza Starosta Powiatu Wrocławskiego – Roman Potocki, który objął honorowym patronatem V edycję programu.

„Decydujesz, pomagamy” to program wspierający lokalne społeczności poprzez finansowanie inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln złotych organizacjom społecznym.

Swoje pomysły można zgłaszać do 18 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie wwww.tesco.pl/pomagamy.W każdym z mikroregionów grantami w wysokości 5000, 3000 i 1000 złotych zostaną narodzone najciekawsze inicjatywy.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy

Przekazanie nowych radiowozów dla wrocławskiej Policji[obrazek]
14 / 02 / 2019, , Wyświetleń: 101
Atrakcyjna praca dla GEOLOGA[obrazek]