Powiat Wrocławski -

JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIKA 2019 R. FINAŁOWE „POWIATOWE SPOTKANIE ZE ŚPIEWEM DO OSTATNIEJ ZWROTKI” !
16 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 503
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Krzyżowic serdecznie zapraszamy na ostatnie – finałowe „Powiatowe spotkanie ze śpiewem do ostatniej zwrotki” organizowane w ramach projektu finansowanego ze środków Powiatu Wrocławskiego w ramach zadań z zakresu kultury i sztuki.

Dotychczasowe spotkania – w Gniechowicach, Krzyżowicach oraz Tyńcu Małym, prowadzone przez profesjonalnych muzyków, były doskonałą okazją do integracji oraz wzmocnienia więzi międzysąsiedzkich poprzez wspólne spędzenie czasu i śpiew „do ostatniej zwrotki” i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.

Ostatnie - finałowe spotkanie także będzie okazją by przekonać się, że muzyka łączy ludzi, poprawia nastrój, budzi refleksje, przypomina tradycje i – jak pisał Arystoteles już w starożytności - „wpływa na uszlachetnienie obyczajów”.

Zwieńczający projekt finałowy koncert odbędzie się na plaży przy Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie w najbliższy piątek – 18 października 2019 r. o godz. 18:00. 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a dla każdego z uczestników przewidziany jest pamiątkowy śpiewnik oraz poczęstunek. 

 

W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy!

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
POWIAT – NASZA MAŁA OJCZYZNA[obrazek]
06 / 06 / 2017, , Wyświetleń: 2101