Już w najbliższy weekend 7-8 września 2019 r. odbędzie się „I Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego - Handball Champions”
05 / 09 / 2019, , Wyświetleń: 172

Zapraszamy do kibicowania uczestnikom I Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego - Handball Champions w dniach 7-8 września 2019 r.  na hali sportowej w Siechnicach.

Turniej organizowany jest przez Piłka Ręczna Gmina Siechnice Sp. z o.o. w ramach projektu współfinansowanego przez Powiat Wrocławski.

Przeprowadzony Turniej z udziałem drużyn dzieci i młodzieży z terenu powiatu wrocławskiego i okolic będzie wspaniałą okazją do rywalizacji dla dzieci już trenujących piłkę ręczną, ale również przyczyni się do wzbudzenia zainteresowania sportem i wyłonienia dzieci z predyspozycjami do gry w piłkę ręczną.

Zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymają pamiątkowe koszulki, a wyróżniający się otrzymają nagrody. Dla najlepszych drużyn przewidziano pamiątkowe puchary.

Turniej odbędzie się w godzinach 9:00 – 14:00.

Szczegółowe informacje u Organizatora: 605-557-601

oraz Trenera Koordynującego: 790-242-452.

WSTĘP NA TURNIEJ JEST BEZPŁATNY.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!

POWIAT – NASZA MAŁA OJCZYZNA[obrazek]