"PODGLĄDANIA FILMOWE NA PLAŻY" - w lipcu na terenie OSWiRPW
02 / 07 / 2019, , Wyświetleń: 287

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu czterech wakacyjnych weekendowych pokazów filmowych w plenerze w ramach projektu „Podglądania filmowe na plaży”.
Pokazy odbędą się na plaży na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Ppowiatu Wrocławskiego w Borzygniewie w cztery kolejne piątkowe wieczory począwszy od 5 lipca br.

Celem projektu jest zachęta wszystkich grup wiekowych i społecznych do aktywnego uczestnictwa w kulturze poprzez oglądanie kina na terenie znanym mieszkańcom, a co za tym idzie integracja międzypokoleniowa i sąsiedzka. Pokazy kierowane będą do wszystkich, zarówno mieszkańców powiatu wrocławskiego jak i turystów, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin wielopokoleniowych.

A już w najbliższy piątek, tj. 5 lipca 2019 r. do obejrzenia „Seksmisja” – wszystkim dobrze znany i lubiany polski film.

Zadanie realizowane jest przez Fundację Monaliza Turbo przy wsparciu finansowym środków Powiatu Wrocławskiego w ramach dotacji z zakresu kultury i sztuki.

Szczegóły wydarzenia na załączonych plakatach.

W razie pytań kontakt od Organizatora:

tel. 737-988-685 – Pani Kinga Myślicka

"Europa dla obywateli” - środki unijne dla organizacji pozarządowych .[obrazek]