To już ostatnie dni zgłoszeń do VI edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”.
08 / 05 / 2019, , Wyświetleń: 173

Pozostało tylko parę dni na zgłoszenie się VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, który został objęty honorowym patronatem Starosty Powiatu Wrocławskiego Romana Potockiego. Do 13 maja wszyscy aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne mają szansę na granty w wysokości 5 000 zł, 3 000 zł lub 1 000 zł.

Formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie wwww.tesco.pl/pomagamy aktywny będzie do 13 maja 2019 r. do godziny 17.00.

Kto może ubiegać się o grant i czego mogą dotyczyć inicjatywy?

1. Do programu może zgłosić się każdy - zarówno organizacja pozarządowa, spółdzielnia socjalna, instytucja publiczna, jak i grupa mieszkańców, która aktywnie działa w lokalnej społeczności może zgłosić pomysł na projekt na rzecz własnej okolicy.
  2. Inicjatywy mogą dotyczyć edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowego stylu życia, odświeżenia przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych, działań na rzecz zwierząt
    i środowiska naturalnego, pielęgnowania lokalnych tradycji lub innych obszarów, na które mieszkańcy chcą mieć większy wpływ.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: www.tesco.pl/pomagamy

Wspólnie działajmy na rzecz naszej najbliższej okolicy. Gorąco zachęcamy do składania wniosków!

"Europa dla obywateli” - środki unijne dla organizacji pozarządowych .[obrazek]
23 / 07 / 2019, , Wyświetleń: 226