Powiat Wrocławski -

SPŁYW KAJAKOWY DLA WOLONTARIUSZY czyli "Razem zrobimy więcej - wycieczka integracyjna dla wolontariuszy" z terenu Powiatu Wrocławskiego.
01 / 10 / 2018, , Wyświetleń: 305
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Wolontariuszy działających lub mieszkających na terenie Powiatu Wrocławskiego zapraszamy do udziału w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie TUITAM pn. "Razem zrobimy więcej - wycieczka integracyjna dla wolontariuszy".
Nie ma znaczenia, czy pomagasz ludziom, zwierzętom, czy w jakikolwiek inny sposób realizujesz swoją potrzebę niesienia pomocy innym, zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie.
A ponieważ najlepiej spędza się czas, zawiera znajomości, rozmawia podczas aktywności fizycznej na łonie przyrody, organizujemy spływ kajakowy rzeką Oławą, który odbędzie się w dniu 20.10. 2018 r.
Zapewniamy dojazd z Wrocławia do miejsca startu i powrót do Wrocławia, miejsce w dwuosobowym kajaku, ognisko i poczęstunek, krótkie szkolenie dla początkujących kajakarzy, dobrą atmosferę i piękne widoki.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres tuitam.przewodnicy@interia.pl do 12.10.2018 r. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy organizacje zajmujące się wolontariatem lub korzystające z pomocy wolontariuszy do zgłaszania chętnych osób na spływ. W spływie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców i opiekę pełnoletnich wolontariuszy).
W razie pytań prosimy pisać na nasz adres mailowy lub zadzwonić tel. 664 037 039.

Projekt finansowany ze środków Powiatu Wrocławskiego.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Wyniki II edycji otwartego konkursu ofert w zakresie kultury i sztuki[obrazek]
17 / 04 / 2019, , Wyświetleń: 74
Wyniki II edycji otwartego konkursu ofert w zakresie kultury fizycznej[obrazek]
17 / 04 / 2019, , Wyświetleń: 58
Poradnik z zakresu prawa rodzinnego oraz dziedziczenia ustawowego i testamentowego[obrazek]
16 / 04 / 2019, , Wyświetleń: 74