IX ŚLĘŻAŃSKIE MISTRZOSTWA JUDO DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU WROCŁAWSKIEGO
15 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 215

W najbliższą niedzielę 17.11.2019 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Sobótce odbędą się IX Ślężańskie Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzieży Powiatu Wrocławskiego.

Organizowane od kilku lat Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzieży Powiatu Wrocławskiego z roku na rok gromadzą coraz większą liczbę uczestników. Oprócz klubów działających na terenie naszego powiatu udział biorą także kluby z terenu województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz zaprzyjaźnione kluby z Czech i Niemiec.

Zawody przyczyniają się do podniesienia poziomu sportowego uczestników poprzez wszechstronny rozwój psychofizyczny, a także do popularyzacji judo jako sztuki walki, popularyzacji współzawodnictwa i rywalizacji fair-play, oraz do aktywizacji społeczności lokalnej.

Organizatorem Mistrzostw jest Uczniowski Klub Sportowy DOJO Sobótka, a projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Wrocławskiego w ramach realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej.

W imieniu Organizatora
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANA !!!

POWIAT – NASZA MAŁA OJCZYZNA[obrazek]
06 / 06 / 2017, , Wyświetleń: 1561