NAGRODY KURATORA OŚWIATY DLA DYREKTORÓW JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH POWIATU WROCŁAWSKIEGO
18 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 597

W dniu 17 października 2019 r. w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego dyrektorom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Wrocławski uroczyście wręczono nagrody Kuratora Oświaty przyznane z inicjatywy Romana Potockiego Starosty Powiatu Wrocławskiego w uznaniu wybitnych osiągnięć w pracy na rzecz uczniów, jak i sukcesów w zarządzaniu kierowanymi jednostkami.

Nagrody z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka oraz Wicekuratora Janusza Wrzala otrzymali:

Ewa Piotrowska - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kątach Wrocławskich

oraz

Michał Iwan - Dyrektor Powiatowego Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych we Wrocławiu.

Nagrodzonym Dyrektorom słowa uznania i gratulacje wraz z serdecznymi życzeniami w imieniu Starosty Romana Potockiego złożyła Agnieszka Kosztyło-Pałys Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego.

Nagrody Kuratora Oświaty są przyznawane za wybitne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

11 listopada 2019 - KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ[obrazek]
07 / 11 / 2019, , Wyświetleń: 107