POWIATOWE ŚWIĘTOWANIE DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
17 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 337

W poniedziałkowy słoneczny dzień 14 października 2019 r. w Ośrodku prowadzonym przez Powiat Wrocławski uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dla wszystkich pracowników oświaty dniu Roman Potocki Starosta Powiatu Wrocławskiego wraz z Agnieszką Kosztyło-Pałys Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, wręczył nagrody i podziękowania zasłużonym Dyrektorom, Wicedyrektorom i Nauczycielom szkół i placówek oświatowych Powiatu.

Przy tej okazji Starosta Powiatu Roman Potocki złożył nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi jednostek oświatowych serdeczne podziękowania kierując słowa uznania za zaangażowanie i wytrwałą pracę, za opiekę, wychowanie i naukę, która wskazuje młodemu człowiekowi drogę do startu w dorosłą przyszłość, a jednocześnie życzył wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, sukcesów oraz uśmiechu na co dzień.

Miłej atmosferze uroczystości towarzyszyły piosenki, tańce, a także zabawne występy artystyczne dziewcząt tematycznie związane z awansem zawodowym nauczycieli oraz szkołą. W trakcie uroczystości Wicedyrektor Ośrodka Bożena Ungurian z dumą poprowadziła zebranych Gości na taras, gdzie w pięknej słonecznej aurze Starosta Roman Potocki przeciął wstęgę oficjalnie otwierając siłownię plenerową, której pierwsze elementy już służą podopiecznym Ośrodka chcącym aktywnie spędzać czas dbając o swoją kondycję fizyczną.

Sympatyczną niespodzianką były upominki własnoręcznie wykonane przez dziewczęta, które ucieszyły wszystkich zaproszonych Gości.

Pracownikom oświaty zarówno nauczycielom, jak i kadrze niepedagogicznej, życzymy aby spełniły się wszystkie serdeczne życzenia skierowane do nich w tym dniu, a ciepłe słowa uznania były motorem i zachętą do dalszego zaangażowania w pracy z dziećmi i młodzieżą.

POWIATOWE ŚWIĘTOWANIE DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

11 listopada 2019 - KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ[obrazek]