Zaproszenie na imprezę plenerową „Zakończenie lata w Powiecie”
11 / 09 / 2019, , Wyświetleń: 624

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Wrocławskiego oraz Wrocławia i okolic w dniu 14 września 2019 r. w godz. 15.00-18.00 na siechnicki Rynek, ul. Jana Pawła II, 55 -011 Siechnice na plenerową imprezę:

„Zakończenie lata w Powiecie”

pod patronatem Romana Potockiego – Starosty Powiatu Wrocławskiego oraz przy współudziale gminy Siechnice i Burmistrza - Milana Ušáka.

Podczas imprezy będzie można podziwiać piękne wieńce dożynkowe, będące elementem naszych tradycji ludowych i promujące walory naszych wsi, odbędzie się także wręczenie nagród w niedawno rozstrzygniętym konkursie na „Tradycyjny, najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Wrocławskiego”. Najważniejszym elementem wydarzenia będzie finał Konkursu „Kulinarny Powiat Wrocławski”. Doskonałe potrawy przygotowywane przez Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckie, stowarzyszenia i mieszkańców naszego powiatu po raz trzeci zawalczą o miano najsmaczniejszych. W programie znajdą się także pokazy kulinarne, występy zespołów folklorystycznych oraz parada Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Serdecznie zachęcamy do przybycia!

Funkcjonowanie Starostwa w piątek 27 grudnia br.[obrazek]
21 / 10 / 2019, , Wyświetleń: 52