Przekazanie nowych radiowozów dla wrocławskiej Policji
14 / 02 / 2019, , Wyświetleń: 183

12 lutego 2019 r. na dziedzińcu Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste przekazanie policyjnych radiowozów. W spotkaniu brali udział Roman Potocki - Starosta Powiatu Wrocławskiego, Wiesław Zając- Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego, oraz Radni Powiatu Wrocławskiego.

Nowe pojazdy odebrali Komendanci jednostek powiatowych w Sobótce, Długołęce, Kątach Wrocławskich, a także Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Samochody będą wykorzystywane w służbie patrolowo-interwencyjnej i wzmocnią obecną flotę policyjnych pojazdów. Z budżetu Powiatu Wrocławskiego dofinansowano zakup 2 pojazdów w kwocie prawie 40 tyś. zł. Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki wyraził przekonanie, że nowe pojazdy przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu, a także nadzieję, że współpraca z Policją będzie się układała na takim samym bardzo dobrym poziomie.

Komendant Miejski Policji we Wrocławiu insp. Maciej Januszkiewicz, podczas przekazania radiowozów, podziękował samorządowcom za ich zaangażowanie w bezpieczeństwo mieszkańców Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Tuż po uroczystości pojazdy odjechały z parkingu Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w kierunku swoich jednostek, gdzie od razu będą wykorzystywane w codziennej służbie.

Przekazanie nowych radiowozów dla wrocławskiej Policji

Źródło: Komenda Miejskiej Policji we Wrocławiu

FOTO: Komenda Miejskiej Policji we Wrocławiu

Poradniki konsumenta dla dzieci i młodzieży [obrazek]